Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Černý den Maxy: Na akci měl koláče jak z Chodska a do toho se nechal natočit se ženou, kterou deset let skrývá před manželkou!

Zdroj: profimedia.cz, repro Super.cz
+ Další 4 fotografie
Ivan Varga, známější pod jménem Martin Maxa, je v naší redakci přezdíván Továrna na lež, ale protože nikoho nezajímá, spíše se tak bavíme. Zejména tím, jak naivně žije svůj čtverný, možná víc, těžko říct, no prostě složitý život, který prostě nemůže zvládat i přes vysokoškolský diplom. A pak přicházejí chyby, které by se manželce nelíbily.

Ivan aka Martin je na propírání své privátní sféry mimořádně alergický a my roky víme proč.

Žije totiž dva oficiální životy. Jeden doma v Litvínově, kde má své děti a matku svých dětí Ivana (18) a Emy (9) Sylvii, se kterou žije osmnáct let a která prostě nemůže nevědět.

No a pak jezdí na prodloužené víkendy do Roudnice, kde má "studio", jak tomu doma říkají, a tam komponuje často po boku, tedy spíše v blízkosti své "nájemnice" Janky K., a to už deset let. V Roudnici to má Maxa geniálně zařízené. Přestože jeho "studio" je velmi zajímavě propojené, ne, ono je oddělené od bytu nájemnice, bývají často k vidění na terase ve vnitrobloku, kam se dostat je nadlidský úkol.

V případě jakéhokoli pokusu dotazovat se Maxy na Janku okamžitě letí na stůl nájemní smlouva, na kšeftech prý rád o nájemnici (no tak ho ráda poslouchá, jezdí na koncerty, no a co?) mluví jako o manažerce, přestože tu mu dělá roky paní Zita, o které také víme, že spolu kdysi "kamarádili" více, než je zdrávo, ale která mu vytváří neprostupnou zeď postavenou ze lži.

Podobný způsob života, ve kterém je místo pro řadu ctitelek, přináší situace, které jsou naší redakci prostředkem k velkému obveselení, protože na Martina máme v eXtra složku, kterou ukazujeme dobrým přátelům, když nám tu někdo z nich vypráví, jak to má dobře zařízené s bokovkou, a netuší, že proti Martinovi je naprostý amatér.

Veletrh v Praze, desátého dubna. Maxa přichází ke stánku klienta, nechá si udělat jako rozbitý nos a má veletržní vystoupení. Během odpoledne prezentuje krom krásných vlasů, které si v žádném případě nenechává co dva roky nastřelit v jisté pražské klinice, kde občas pomohou s hřívou i Maroši Kramárovi, také krásné zuby z jiného podniku. No a vedle nich Martin prezentoval krásné chodské koláče v podpaždí, které ale neměl z vedra, ani ze svých jiných kostlivců ve skříních, které má aktuálně, tipujeme, v České Lípě a Mělníku, o Kladnu se bavit nebudeme, to už by nám všeználek Maxa viděl do karet moc.

Měl je proto, že na místě s ním byla, co čert nechtěl, i jeho nájemnice Janka, která je strašně nenápadná, ale neuděláš nic, když si holka stoupne do záběru všímavé kamery štábu Super.cz...

Ano, zase s ním na kšeftu. Zřejmě jako manažerka, kterou není, nebo jako fanynka, kterou byla, než se stala... Nájemnicí. Která se občas nachomýtne na svém profilu ke kocourovi, kterého drží zrovna v povlečení, které má na profilu i Maxa, když se fotí se svým kocourem. Vlastně co to meleme, Martin má prostě neuvěřitelnou smůlu, že se mu žena, se kterou ho nespojuje deset let nic, než to, že je její pan domácí, neustále připlétá na akce.

Maxův management nám k věci vyjádření nezaslal. Dobře dělá. Ví, že ze lži ho usvědčíme lusknutím prstů, a napsat pravdu, tak manželka zpěváka zabije, pokud to nestihne dříve "nájemnice", která by to možná nestihla, protože...

Související články

Další články