Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Černošský kněz rapoval u oltáře a britská smetánka zírala s otevřenou pusou!

Někteří byli z projevu v šoku.
+ Dalších 59 fotografií
Po měsících příprav se konečně odehrál svatební obřad prince Harryho (33) a Meghan Markle (36). Svatba to byla dlouhá a honosná. Během ní zpíval sbor, hrály smyčce a v neposlední řadě kázal biskup Michael Bruce Curry, který všechny přinejmenším zaujal svým excentrickým projevem. Pokud jste sledovali průběh svatby, bylo vám jasné, že britská smetánka měla oči navrch hlavy.

Britská královská dynastie si zakládala na umírněném projevu a vždy se snažila působit nevýstředně. jenže teď do jejich rodiny vtrhla Meghan Markle (36) a vzala si prince Harryho. Meghan je americkou herečkou, která je napůl černoška a má za sebou i pořádně pikatní role.

Proto se nemůžeme divit výběru kazatele, který měl v kostele proslov. Jeho chování bylo naopak velmi výstřední a chvílemi to vypadalo, že rapoval. Britská smetánka byla lehce šokována, protože řeč, která by byla podobná projevu černochů v Bronxu, ještě neviděla. Nelze vyloučit, že byli v kapli tací, které promluva chytla za srdce. Zvláště ta část, kdy hovořil o otroctví. Někoho svou jinakostí mohl i pobavit.

Podle deníku The Sun se Michael Bruce Curry narodil v New Yorku a jeho rodiče jsou potomci otroků. Je hlavou episkopální církve. Na jeho projev na královské svatbě asi nikdy nikdo nezapomene.

Mohlo by vás zajímat

Další články