Tereza je super zpěvačka, o které se nedá říct, že po dítěti nabrala hodně, protože při těle byla i před dítětem.

I tak na křtu nového CD Škrábnutí, na které čekala sedm let, dost děsila přítomné prvorodičky, kterým vyslala jasný vzkaz o tom, že porod plus nervy tak v životě celkem znamenají jediné – podobu připomínající kombajn po vydatné večeři s moučníkem.

O čem přemýšlet má nad fotkami i Ewa Farna (21), nejoplácanější polská zpěvačka a rekordmanka v předstírání, že drží dietu, případně v tom, že je jí její váha lhostejná. Ewa je přitom hezká holka krev a mlíko, která by se normálně za nějaký ten faldík stydět nemusela, kdyby se neživila jako popová zpěvačka a nemusela na jeviště.

Její kila navíc jsou na druhou stranu v zájmu puberťaček, protože ty alespoň vidí, že není třeba se pouštět do nějaké poruchy příjmu potravy, protože slávu a kluka můžete mít i s nadváhou.

Tomu všemu se může jen smát Lucie Borhyová (36), hvězda nováckých zpráv. Stejné předpoklady ke slovanské postavě, porod a výsledek? Prostě tak moc chtěla zpátky před kameru a ve formě, že stačilo držet šest týdnů hladovku a má postavu jako modelka, což má, by the way, společné s autorem tohoto článku, který má tedy právo se Ewě posmívat.

Z těhotenství Ewy, které zatím nehrozí (je Polka, a navíc silně věřící, takže sex, natož dítě až po svatbě), tak musí mít Lešek Wronka, který ji pase, hrůzu, neboť o zpěvačce je známo, že na nějakou tu kalorii nekouká a při představě, že se namísto Lucie vydá po stopách Terezy… Raději na to nemyslet a říct si, že kecáme, Ewa je krásná a hubená. Je to lepší už proto, že si jen připustit představu, co s Farnou jednou bude, člověk by musel spát hned dnes s rozsvícenou lampičkou!

Terezo, Ewo, nežerte, Lucie, žer.