Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Černochová má dítě s partnerem Polívkové? Podívejte se na záhadnou fotku

Je opravdu otcem?
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Zpěvačka Tereza Černochová (34) o otci své dcery Laury nemluví. Média už ale nějaký čas spekulují o tom, že by jím mohl být Michal Kurtiš (28). Nedávno byl tanečník navíc přistižen, jak malou Lauru vyzvedává ze školky.

Zpěvačka Tereza Černochová ze skupiny Monkey Business, kde nahradila Američanku Tonyu Graves, dlouho tajila, kdo je otcem dcery Laury. I když se otec údajně lekl odpovědnosti a nechal Terezu na všechno samotnou, dnes je to, jak se zdá, jinak.

Povedlo se totiž vyfotit Michala Kurtiše, jak vyzvedává dceru Lauru ve školce. Partner oblíbené české herečky Anny Polívkové se s malou Laurou a psem následně setkali právě s Aničkou a rozhodně to nevypadalo jako první či náhodné setkání.

Je Michal otcem malé Laury Černochové, o kterém zpěvačka dlouhou dobu mlžila a mlčela? Nebo jde jen o hloupou shodu náhod a Michal a Anna Polívková jsou přátelé, kteří Tereze pomáhají s derou?

Související články

Další články