Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Černocha na Nově Češi nenávidí, na Primě milují. Pravnuk Pyšné princezny nezapře herecké geny

+ Dalších 8 fotografií
Nenávist Čechů
I když mu ještě není ani 15 let a chodí na základní školu, dostal nabídku na roli v seriálu TV Prima Krejzovi. Sympatický klučina navíc pochází ze známé herecké rodiny. Málokdo by tipoval, že Samsidin Nyass (14) je pravnuk legendární herečky Aleny Vránové (86) a zesnulého Vladimíra Ráže (†77).

O tom, že je exotický chlapec pravnuk slavné Pyšné princezny, informuje deník Aha!. „Na skupinu afrických dětí na výměnném pobytu jsme hledali několik chlapců přes castingové agentury a mezi nimi jsme našli i Sama,“ vysvětlil pro Aha! dobře informovaný zdroj ze štábu. Kouzelný černoušek měl prý celkem tři natáčecí dny.

Kudrnatý klučina se objeví už dnes večer na televizních obrazovkách, což jistě potěší jeho prababičku Alenu Vránovou. Sam je synem hereččiny vnučky Terezy (38), která je pravým opakem svojí matky Markéty (†55). Ta zemřela předčasně v roce 2014. Dcera Aleny Vránové a Vladimíra Ráže byla úspěšnou majitelkou agentury s průvodci pro cizince, i přes to však propadla alkoholu, kvůli kterému přišla o majetek, děti i život.

Maminka Sama Tereza Antonie Nyass, už jak jméno napovídá, nemá českého muže. Dvě ze tří jejích dětí tak mají exotického otce. Na své pravnoučky je herečka Vránová náležité hrdá.

„Mám radost z toho, jak rostou tři synové mé vnučky Terezy. Jen občas smutním, že se tak děje nějak moc rychle,“ přiznala předloni Vránová alias princezna Krasomila, která neměla v životě na růžích ustláno. Do svého muže Vladimíra Ráže coby prince Miroslava, který byl podle všeho despotický se zamilovala hned druhý den natáčení Pyšné princezny.

Mohlo by vás zajímat

Další články