Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Černoch v USA dostal pět kulek do zad po silniční kontrole: Bílého policistu asi čeká zasloužená poprava!

Policista Michael Slager z Jižní Karolíny dal za pravdu všem, kteří dlouhodobě tvrdí, že v USA nejednají bílí zástupci zákona s černochy stejně jako s árijci, a předvedl něco, co za nefér musí označit i ten největší čecháčkovský rasista. Kontrolovaného řidiče, který se dal na útěk kvůli alimentům, odpravil zezadu a pak mu nasadil pouta.

Padesátiletému Afroameričanovi Scottu Walterovi nesvítilo zadní světlo, a protože měl dluh na výživném, vyřešil dopravní kontrolu úprkem přes park.

Místo trestného bodu a pár kopanců za rohem, což je v rasistické Americe standardní trest, přišla přísnější odezva, kterou se podařilo na mobil natočit kolemjdoucímu.

Dopravák tasil kvér a nebohého černouška pokropil pěti kulkami do zad, aby následně přivolal pomoc a nasadil mu pouta, což bylo tak to poslední, co mrtvola potřebovala.

Na podobné incidenty v poslední době hodně alergická černošská komunita nezapálila okamžitě město jen díky postoji, který v rekordním čase zaujala místní administrativa. Okamžitě se omluvila, akt označila za chybné rozhodnutí, za které ponese policista stejné následky jako každý jiný. A taková podlá vraždička znamená v USA jediné – trest smrti.

Ten Slager samozřejmě nakonec nedostane, to by zase šli do ulic rabovat běloši, ale minimálně 30 let v kriminálu plném Afroameričanů ho tutově nemine. Zdejším rasistům se do krámu rovněž příliš nehodí osoba zastřeleného.

Ten měl před svatbou, byl vysloužilým záchranářem od pobřežní stráže a neměl záznam násilného charakteru v rejstříku.

Související články

Další články