Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Černo pod očima a nemocné ruce: Angelina Jolie vypadala, že se každou chvíli skácí k zemi

Takhle určitě nevypadá zdravá žena! Co s Angelinou je?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 56 fotografií
V čem zase lítáš, Angelino? Někdejší sen všech mužů se před očima mění v noční můru. Herečka se o víkendu objevila na červeném koberci ohlášení cizojazyčných nominací na Zlaté glóby. Kromě toho, že přišla oblečená, jako by zalovila ve skříni tetičky z ukrajinského venkova, nevypadala vůbec zdravě. Děsil už pohled na její obličej, ale největší otázky vyvolává stav jejích rukou.

Vypadá to, že Angelina Jolie (42) opět čelí nějakým zdravotním trablům. Bývalka Brada Pitta (54), která je po rozchodu pořád na ocet, o víkendu působila, jako by se místo červeného koberce vypravila na vlastní pohřeb.

Hollywoodská herečka byla kost a kůže vždy, ale její hubenost dosahuje v posledních měsících maxima. Nohy má tenké jako špejle a dojmem spokojené maminy v nejlepších letech nepůsobí ani vzdáleně. Polovinu tváře Angelině zabírají příšerné kruhy pod očima, jež se jí nepovedlo zamaskovat ani make-upem. A žilnaté a kostnaté ruce budí ještě větší pozdvižení.

Je Angelina v pořádku? Doufejme, že se tentokrát jen špatně vyspala. Byl by skutečně průšvih, kdyby herečku stihly nějaké vážné potíže. Jejím šesti dětem by máma určitě chyběla, kdyby se s ní nedejbože něco stalo. Nepochybujeme, že by se o ně Brad špičkově postaral, ale bez mateřské lásky se potomci přece jen neobejdou.

Související články

Další články