Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Černí baroni v slzách! Vojín Vata už smích rozdávat nebude. Milana Šimáčka (†56) zabila rakovina

Zdroj: TV Nova, reprofoto
+ Další fotografie
Herec Milan Šimáček ve věku 56 let podlehl kruté rakovině jater, se kterou roky bojoval. Vojín Vata již nyní na nás kouká z hereckého nebe. Milan Šimáček však do poslední chvíle popíral, že by trpěl nějakou nemocí. Na úmrtí slavného herce upozornil Blesk.cz.

Milana Šimáčka si diváci pamatují jako otylého vojína vatu z Černých baronů a nebo také z kultovního filmu Tankový prapor, tam hrál rotmistra Soudka. Za poslední dobu však herec dramaticky zhubl a až do posledního dechu nepřiznal, že trpí zákeřnou rakovinou, která mu sžírá tělo.

Naposledy se herec objevil ve společnosti na křtu knihy, kde všechny přítomné šokoval svým vzhledem. Bylo vidět, že s ním něco není v pořádku. Jeho váha za poslední měsíce klesla o hrůzných 25 kilogramů.

Šimáček však tvrdil, že jeho nepříznivá finanční situace může za jeho pokles váhy. Dluhy, které nakonec dosáhly 60 tisíc korun, ho pronásledovaly až do smrti.

"Dostal jsem zprávu, že Milan zemřel předešlou noc. Vůbec nevím, co se stalo. Ještě minulý týden jsme spolu mluvili a domlouvali jsme se na práci. Je to strašný. Vůbec nechápu, co se mohlo stát," uvedl pro Blesk.cz kamarád zesnulého Martin Severa.

"Život dokáže být někdy krutý. Ještě v nás proudí bolest z odchodu Jerryho a teď jsi se do nebeského Pantheonu vydal Ty. Je to znovu tak nečekané a náhlé. Budeš nám chybět, Milane. Odpočívej v pokoji," napsala na Facebook produkční společnosti Pantheon Production.

Související články

Další články