Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Černého barona zabila rakovina: Detaily pohřbu Milana Šimáčka (†56) všechny zaskočily

Zdroj: profimedia.cz, youtube.com
+ Dalších 8 fotografií
Herce Milana Šimáčka si všichni milovníci kvalitních českých filmů pamatují z komedie Černí baroni, kde ho proslavila role vojína Vaty. Další jeho velkou rolí byl rotný Soudek z Tankového praporu. Objevil se také v seriálu Ulice. Milan Šimáček ve věku 56 let podlehl rakovině, o které nikdy nechtěl mluvit. Mnohé filmové fanoušky zaskočilo, že jeho pohřeb byl opravdu honosný.

Oblíbený herec Milan Šimáček ve věku 56 let podlehl zlé rakovině jater, se kterou roky bojoval. Šimáček však do poslední chvíle popíral, že by trpěl nějakou nemocí. Jeho váha za poslední měsíce klesla o 25 kilogramů. Šimáček ale tvrdil, že za pokles hmotnosti může špatná finanční situace O svém zdraví se nechtěl bavit ani s blízkými přáteli...

Všechny fanoušky zaskočilo, že jeho pohřeb byl naplánován ve velkolepém a honosném stylu. Čekalo se skromné rozloučení v nostalgickém duchu. Na poslední cestu ale byl Šimáček vypraven s poctami. Rodina pro obřad zajistila katedrálu sv. Víta na Pražském hradě. Zádušní mši celebroval děkan kapituly Ondřej Pávek.

"Brácha si to tak přál," uvedl pro Blesk.cz truchlící Svatopluk. U hlavního oltáře byla vystavena také rakev. Podle informací deníku Blesk bude rakev po mši převezena do Strážnice, odkud Šimáček pocházel.

Na poslední rozloučení do katedrály dorazili kolegové ze seriálu Ulice. Nechyběli také Petr Jančařík a Miloš Pokorný z dvojky Težkej Pokondr.

Související články

Další články