Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Černé vdovy po 1. dílu čelí ostré kritice: Větší blbost jste natočit nemohli, soptí diváci

Černé vdovy po 1. dílu čelí ostré kritice: Větší blbost jste natočit nemohli, soptí diváci
Zdroj: Facebook.com
Předchozí Další
+ Dalších 22 fotografií
propadák
Osmidílný seriál Černé vdovy, který nám TV Prima představila prvním dílem v neděli večer, už schytává první vlnu kritiky. Diváci díky upoutávkám předpokládali, že se při sledování pobaví, to se dle jejich slov ale nestalo a naopak se nejen do herců, ale i do tvůrců tvrdě opřeli.

Mnozí by si mohli myslet, že Černé vdovy budou dobrým seriálem už jen díky obsazení. Okatá Jana Plodková, vnadná Jitka Čvančarová a krásná Lucia Siposová nepochybně k obrazovkám nalákaly spoustu mužů, jsou to nakonec z většiny ale právě oni, kdo seriálu dává na internetových diskuzích co proto.

O tom, že se divákům seriál zatím nikterak nelíbí, svědčí i fakt, že na serveru ČSFD má momentálně hodnocení jen 38 %. Lidé navíc tvrdí, že je všude "přečvančarováno", Jitka se totiž na obrazovkách momentálně objevuje i v oblíbeném seriálu Most! a ačkoliv nepochybně hrát umí, v Černých vdovách je prý afektovaná a přehrává.

Díky upoutávkám se diváci těšili na skvělou podívanou, po první epizodě jsou však zklamaní. "Díky reklamě jsem čekal mnohem víc. Zatím je to slabý. Uvidíme, co bude dál," píše jeden z diváků, který však seriál úplně nezatracuje a dá mu ještě šanci. "Kravina! Zase jedna blbost na světě," píše divačka, která se na druhou epizodu zřejmě už nepodívá.

Jaký názor na nový kriminální seriál máte vy? Jak to vidí diváci v diskuzích, najdete v naší galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy