Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Černé království Jany Doleželové: Modelka kousek za Prahou spojila moderní svět s přírodou

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 9 fotografií
fotogalerie
Farmaceutka, modelka a vítězka Miss České republiky pro rok 2004 Jana Doleželová (38) může říct, že bydlí v opravdovém ráji. S podnikatelem Davidem Trundou vychovávají dvouletou dcerku Verunku v tmavě zařízeném bungalovu jen kousek od centra Prahy, kde pár skloubil moderní svět s přírodou. Podívejte se, jak to u nich vypadá.

Bungalov s nádhernou zahradou a jezírkem je královstvím modelky a lékárnice Jany Doleželové. Poté, co se vítězka Miss České republiky pro rok 2004 v roce 2014 dala dohromady s podnikatelem Davidem Trundou, vybrali si spolu hnízdečko lásky a ideální místo k výchově jejich dcerky Verunky.

Zdá se, že kromě klidu a zároveň blízkosti města si Doleželová s partnerem našli zálibu i v tmavých barvách, které celému domu vévodí. Do černé byla vyladěna celá kuchyň, koupelna a dominantou obývacího pokoje je černý kožený gauč.

Luxusní spánek modelce zaručuje i bílá postel v černě vymalované ložnici a pokud by chtěla přeci jen utéct k většímu klidu, na zahradě má Jana i nádherně vybavený zahradní domek s krbem a pohodlnými křesílky.

Jezírko jako chlouba

Největším pokladem celého pozemku, který se nachází nedaleko Prahy ale zároveň rodince poskytuje klid od ruchu velkoměsta, je přírodní jezírko, v němž se modelka v teplých letních měsících spolu s rodinou koupe. Podívejte se do galerie, jak nádherné bydlení si Jana Doleželová s partnerem zařídila.

Související články

Další články