Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Černá vdova Čvančarová má vzkaz pro muže: Myjte si ruce poté, co se držíte za pin*oura

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
Vzkaz mužům
Seriál Černé vdovy vlétl před necelým měsícem na obrazovky a televizní divák zajásal. Hned úvodní díl zhlédlo přes 1,6 milionu lidí. Všichni byli zvědaví, jak se do svých rolí vžije trio Jitka Čvančarová (40), Jana Plodková (37) a Lucia Siposová (38). A povedlo se. První jmenovaná teď promluvila o své roli a vyslala mužům moc pěkný vzkaz!

Seriálová zápletka není složitá. Hlavní hrdinky se rozhodnou zabít své manžely, a to ve stylu: Když rozvod, tak na doživotí. Jitka Čvančarová (40) v rozhovoru pro Blesk dostala záludnou otázku, zda má pro svůj seriálový charakter pochopení. A její odpověď byla velmi překvapivá.

„Buď bych musela odpovědět v humoru, nebo vůbec. Protože vážně bych mluvila dlouho. Peklo je už třeba to, když muž pohladí ženu po tváři a jeho ruce jsou cítit močí! Muži, prosím, myjte si ruce poté, co se držíte za pinďoura a močíte, díky. A aby nedošlo k mylné domněnce – můj Petr si ruce myje,“ vysvětlila defacto důvod, proč má na svého seriálového manžela spadeno.

Kdo zná Jitku Čvančarovou, ví, že Jitka si rozhodně nebere servítky, ať už se jedná o cokoliv. A umí říct věci, jak cítí. Možná i proto si televizního diváka „koupila“ rolí v již odvysílaném seriálu MOST!, kde hrála matku puberťáka Tondy, ale i v primáckých Černých vdovách. Diváci od seriálu čekají hodně a trojice oblíbených hereček jistě bude magnetem na diváka, který si k povedenému seriálu najde cestu.

Související články

Další články