Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Černá, umělá, zrůda, hubu jak kačer: Marie Růžičková si to vyřídila se svými hejtry

Marie Růžičková se za svůj vzhled nestydí.
Zdroj: Se souhlasem Marie Růžičkové
+ Další 2 fotografie
vzhled

Manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky Marie (34) na Instagramu sdílela emotivní příspěvek, ve kterém se obouvá do kritiků svého vzhledu. "Každý má přece nějakej vzhled, každý má rád něco jiného, každý je svým způsobem krásnej, ale to přece nevypovídá o tom, jaký je uvnitř," napsala svým hejtrům.

Marii Růžičkové došly nervy s kritiky její image a na svém Instagramu se rozhodla si to s nimi vyřídit. V obsáhlém příspěvku jim vzkazuje, že místo vzhledu by se měli zaměřit na osobnost člověka.

"Ježiš ta je černá, huba jako kačer"

"Ježiš ta je černá, ta je umělá, to je zrůda, vypadá na 50, přepálená, hubu jak kačer.... To je náš dnešní svět... nikoho nezajímá, jaký jsi člověk uvnitř, jaký je tvůj charakter, co obsahuje tvůj mozek... ne prostě pojďme soudit podle vzhledu, pojďme urážet, nadávat a ponižovat... Každý má přece nějakej vzhled, každý má rád něco jiného, každý je svým způsobem krásnej, ale to přece nevypovídá o tom, jakej je uvnitř. Nejdůležitější je být zdravej, šťastnej, být milovanej a milovat," vzkazuje manželka hokejového trenéra Vladimíra Rúžičky.

Pár překonal krizi

S Vladimírem si řekli své ano 10. června 2017 na zámku Červený Hrádek na Chomutovsku. V říjnu 2017 pak přišla na svět jejich první dcera, které dali jméno Lejla. Krátce na to se dostalo jejich manželství do krize, kterou se jim však ještě během roku 2018 podařilo zažehnat.

Randění s Máriou vyvolalo tehdy mezi fanoušky pohoršení, protože přišlo krátce po smrti Vladimírovy první ženy Evy. Jak informoval v minulosti deník Blesk, Mária se v minulosti živila jako tanečnice u tyče, tancovala v jednom baru v Německu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy