Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Černá perla září už desítky let: Mrkněte na 5 sexy fotek Naomi Campbell

Naomi je první kráskou s tmavou pletí, která dobyla svět módy.
Zdroj: Facebook, Profimedia.cz
+ Další fotografie

Slavná britská tompodelka Naomi Campbell (43) se na výsluní modelingu drží už pěknou řádku let. I když v jejím věku téměř všechny manekýnky chodí do důchodu, ona překvapuje svou aktivitou a stále větším šarmem. Podívejte se na hrstku z těch nejvíc sexy snímků, které kdy tahle čokoládová kráska nafotila, a posuďte sami, jestli patří mezi ty nej krásky světa.

Naomi se proslavila nejen díky tomu, že má skvělou postavu a exotickou tvář, ale rovněž zejména proto, že má tmavou pleť a mezi modelkami se světlou pletí vynikala a vyniká dodnes. Její vizáž je ovlivněna africkými, jamajskými a čínskými předky. Svou vypracovanou postavu zdědila nejen po půvabné matce, která se také věnovala modelingu, ale i díky tomu, že v mládí studovala balet. Dodnes je zapálenou fanynkou všech sportů, především ale jógy a pilates.

I když by se mohlo zdát, že je Naomi dokonalou ženou, zcela tomu tak není. Pod něžnou slupkou se skrývá tvrdá osobnost, která byla již několikrát obviněna ze spáchání násilných činů vůči zaměstnancům a dokonce i strážcům zákona. Ačkoliv se v poslední době celkem zklidnila, stále budí velký respekt a mezi kolegyněmi není příliš oblíbená.

Související články

Další články