Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Černá magie v praxi: Jak poznáte, že jste prokletí?

Zdroj: Pixabay
Astro
V životě se občas objevují období, kdy se nám smůla lepí na paty a nic se nám nedaří. Bývají situace, kdy jsme bez energie, cítíme se v depresi, máme špatné sny a jsme se silami v koncích. Všechny tyto situace mohou znamenat, že na vás někdo seslal kletbu. Přečtete si, jak odhalit, že vám někdo tajně škodí!

Z prokletí si nedělejte srandu

Černá magie je stará téměř jako lidstvo samo, takže má nekonečně mnoho podob. Jak víme, lidé jsou a vždy byli vynalézaví. A když přijde na otázku, jak někomu uškodit, vynalézavost zlomyslných a škodolibých jedinců může být téměř bez hranic! Z toho samozřejmě vyplývá, že odhalit kletbu a černou magii není vůbec snadné, protože na vás může číhat na každém rohu a v různých podobách!

Jako oběť černé magie

Jestliže máte podezření, že vás někdo zaklel, proklel či začaroval, všímejte si pozorně všech signálů, které by tomu mohly nasvědčovat. Cítíte se nešťastně a nespokojeně, i když máte všechno, co byste si mohli přát? Máte vleklé zdravotní problémy a doktoři neumí odhalit jejich původ? Pronásledují vás noční děsy? Jste neustále ve stresu a unaveni, i když k tomu vlastně nemáte důvod?

Pokud máte silné podezření, že vaše problémy jsou způsobeny černou magii, zkuste najít původce. Našli jste nějaký záhadný předmět? Víte o někom, kdo k vám přechovává negativní emoce? Říká vám intuice, že kontakt s některou osobou z vašeho okolí může být nebezpečný?

Tohle všechno jsou signály, které vám mohou napovědět – ale stoprocentně odhalit kletbu je velmi těžké! Velmi často se ukáže, že se jednalo o falešné podezření!

Prokletí v dnešním světě

Prokletí je výraz, který se používá k označení dychtivosti někomu ublížit. Kdokoliv může proklít druhou osobu, a pokud na to oběť přijde, může to u ní vyvolat přesvědčení, že je odsouzena k zániku. Tím si ale škodí sama sobě a většinou když se stane nehoda, oběti prokletí můžou v hlavě přesvědčit samy sebe, že za to může prokletí. Obzvlášť oblíbené jsou prokletí na smrtelné posteli.

V novopohanském čarodějnictví je proklínání v rozporu s etikou, nicméně existuje mnoho lidí, kteří proklínání věří, čarodějnice a čarodějové z etnických kultur, jako například italské strigy nebo pensylvánští Holanďané, věří, že prokletí je oprávněné.

Jak se chránit před zlou magií

Určitě ne žádným rádoby drahým léčitelem, který z vás pouze vytahá peníze. Prokletí se můžete cítit, když se vám běžné věci přestanou dařit, začnete přemýšlet negativně a od té chvíle se to bude nabalovat vše do jednoho pytle. I taková rozprava s kamarády vám dá více než sezení u léčitele.

Návštěva kostela také není od věci, kde kromě toho, že se můžete vyzpovídat Pánu Bohu, může to mít psychologický efekt očištění duše. Hlavním řešením je zbavit se negativních myšlenek, které vás tak trochu dohánějí k šílenství.

Stačí se více usmívat, obklopit se pozitivně naladěnými lidmi, pomoct někomu, kdo to opravdu potřebuje. Pak si jít třeba zacvičit jógu. A jíst, meditovat, milovat. Hlavně změnit negativní myšlení na pozitivní.

Související články

Další články