Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Cenzoři z amerických škol opět řádili! Nepochopíte, kvůli jakému oblečení poslali domů tuhle sympatickou studentku

Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie
Školy ve Spojených státech vylučují studenty kvůli nevhodnému oblečení jako na běžícím pásu. Přečtěte si o nejnovějším případu z texaské střední školy.

Morálka s americkou výrobní značkou se opět hlásí o slovo! Poté, co z vyučování vykázala chlapce s vojenským sestřihem, si na paškál vzala sedmnáctiletou Američanku Macy Edgerly. Důvod poslání domů?

Oblékla si tričko a legíny, což je podle tamní školy v texaském Orange prý strašný prohřešek proti dress codu! Triko bylo sice střední délky, bez výstřihu a zakrývalo zadek, ale i to učitelům stačilo na to, aby Edgerly propustili z vyučování.

Celá kauza se dostala do médií díky starší sestře Macy Erice, která se k situaci rozhořčeně vyjádřila na svém Facebooku Ve svém statusu také píše:

"Dívky nemůžou chodit do školy v pohodlném oblečení, KTERÉ NIC NEODHALUJE, protože školský systém se bojí, že se kluci nedokážou ovládat. Co kdyby se systém místo zostuzování ženského těla raději soustředil na výchovu těchto chlapců, kteří ponižují ženy svými pohledy a podporují dnešní kulturu znásilňování? Asi je důležitější, aby kluci nebyli rozptylováni, než aby se ženy vzdělávaly. Kdy už si lidé uvědomí, jak velký problém tohle je?"

Přesvědčte se sami v galerii s inkriminovanými fotkami!

Související články

Další články