Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ceny Thálie, nebo sraz funebráků? Kdo přišel v noční košili a kdo ukázal perfektní dekolt?

Komu to nejvíc slušelo?
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Slavnostní vyhlášení divadelních Cen Thálie v Národním divadle, které hodnotí výkony všech herců, je za námi a vítězové jsou známi. Teď se ale budeme soustředit na jiné kvality než ty divadelní. A to jak se dámy dokázaly na tuto příležitost obléknout.

Místo moderátora Antonína Procházky, kterého jsme vídali 10 let, předali ceny Jan Cina (29) a Tatiana Medvecká (63), kterým to spolu ze začátku moc nešlo. Zato Tatianiny šaty byly úchvatné, herečka jenom zářila a svým výběrem outfitu narušila nudnou čerň, která ovládla celý večer.

Jako funebrák vypadala hvězda Tváře Tatiana Vilhelmová (38) i bývalá vítězka show Hanka Holišová. Obě černá róba pohltila a byla to pěkná nuda. Originální nebyla ani manželka bouřliváka Vojtka Jovanka. Její rocker sice zářil a odnesl si cenu za dvojroli v muzikálu Mefisto, ale ona příliš nezářila.

Opravu hodně malé, malé, malinkaté černé zvolila dcera herečky Barbory Munzarové Anna Vránová. Její model připomínal vedle všech velkých večerních sexy negližé.

Jediný, komu se podařilo zaujmout, byla čerstvá maminka a herečka z Ulice Michaela Tomešová. Ta rodila před měsícem, ale na Tháliích jí to v perfektně střižených šatech s úchvatným dekoltem opravdu seklo! Na všechny dámy se můžete podívat v galerii.

Pokud vás zajímá, jak probíhal slavnostní večer, klikněte ZDE.

Související články

Další články