Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ceny BAFTA: Úchvatná Kate Middleton a kruté žerty na adresu prince Harryho

Ceny BAFTA: Úchvatná Kate Middleton a kruté žerty na adresu prince Harryho
Zdroj: profimedia/koláž eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
galerie
V neděli proběhlo v Londýně slavnostní předávání cen Britské filmové akademie zvaných BAFTA. Toto předávání je každoročně navštěvováno celosvětovými hvězdami, nejvíce však vždy září vévodkyně Kate Middleton (38) s princem Williamem (37). Ti letos s křečovitým smíchem museli vystát, že si Brad Pitt (56) na dálku utahoval z prince Harryho (35).

Každé předávání cen je pro celebrity nejen příležitostí si domů odnést sošku, ale i blýsknout se na červeném koberci. Ceny BAFTA jsou pro mnohé o to zajímavější, že se mohou seznámit s vévodkyní Kate Middleton a princem Williamem Ti při letošním předávání studem málem zajeli do svých sedadel.

Z královské rodiny si na dálku utahoval Brad Pitt. Hvězda snímku Tenkrát v Hollywoodu předala děkovnou řeč přítomné Margot Robbie, která ji četla na pódiu. „Pojmenuji svou cenu Harry, protože se mnou odcestuje do států,“ vzkázal Pitt. William a Kate se jen nervózně smáli a bylo vidět, že jim tato věta nebyla příjemná.

Móda

Právě Kate Middleton byla největší hvězdou večera. Její bílá róba se zlatými detaily byla velmi elegantní a plusové body vévodkyni přidal i fakt, že už ji na sobě měla při jiné příležitosti v roce 2012. Růžovými šaty zaujala Renée Zellweger, která dala vale estetickým zákrokům a je si konečně znovu podobná. Krásná byla i Charlize Theron, jejíž fialové šaty s hlubokým průstřihem v dekoltu působily svůdně a jemně zároveň.

O módní faux pas se postarala modelka Lily-Rose Depp, která v průhledné černé róbě odhalila až příliš. Její oděv nebyl na akci takových rozměrů vůbec vhodný. V dlouhých černých šatech s nařasenými rukávy a květinovým vzorem děsila přítomné Olivia Colman, která působila mnohem starší, než ve skutečnosti je. Outfit nevychytala ani Zoë Kravitz, která vypadala jako zlatonka z filmů o Harrym Potterovi.

Na všechny outfity se podívejte v galerii. Kdo podle vás vypadal skvostně a koho byste naopak poslali převléct domů?

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy