Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

CENY ANDĚL JSOU TU: Lucie Vondráčková za sebe poslala tatínka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
VEČÍREK
AKTUALIZUJEME: V pražském Foru Karlín probíhá 28. ročník vyhlašování hudebních Cen Anděl. Lucie Vondráčková (38) podle předpokladů zůstává v Kanadě, za sebe poslala tatínka Jiřího Vondráčka (68). Ten přišel ve skvělé náladě. Co nás všechno večer čeká?

V pražském Foru Karlín právě začalo vyhlašování hudebních Cen Anděl. Za okamžik bude předáno 14 sošek podle návrhu akademického sochaře Jaroslava Róny. Předávání cen doplní vystoupení Mira Žbirky, skupiny Monkey Business, Tomáše Kluse, kapel Mandrage a Wohnout. Dorazit by měl také Vladimir 518.

Předpokládalo se, že oblíbená zpěvačka Lucka Vondráčková bude na Andělech chybět, protože je v Kanadě a čeká, jak bude probíhat rozvodová bitva s Tomášem Plekancem. Na slavnostním večeru ji nahradil její tatínek Jirka, který přišel se skvělou náladou.

Ceny Anděl se budou udělovat v kategoriích Album, Skladba, Skupina, Sólový interpret, Sólová interpretka, Objev, Videoklip, Alternativa a elektronika, Folk, Jazz, Klasika, Rock a Rap. Další cena bude udělena za celoživotní přínos v oblasti české hudby.

Nejvíce nominací na hudební Ceny Anděl mají Bára Poláková, skupina Lucie a Kapitán Demo. Členové České hudební akademie je nominovali ve třech kategoriích. Po dvou nominacích mají Mandrage, Monkey Business a nováčci The Atavists, kteří se mohou stát objevem roku a zároveň bodovat ve staronové žánrové kategorii Rock.

SLEDUJTE PORTÁL EXTRA.CZ, PŘINESEME DALŠÍ PODROBNOSTI.

Související články

Další články