Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ceny Anděl bude moderovat Ewa Farna: Loni vyděsila prasklou vodou, letos překvapila

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
ceny anděl
Stejně jako minulý rok, i letos nás čekají ceny Anděl, které bude tentokrát moderovat zpěvačka a maminka Ewa Farna (26). Pro Ewu to nebude žádná novinka, protože slavnostní večer moderovala již v roce 2010. Zpěvačka se s informací podělila na sociálních sítích a přidala fotku, na které jí to ohromně sluší. Sedm měsíců po porodu vypadá Ewa mnohem lépe než kdy předtím.

„Praskla mi voda,“ vtipkovala Ewa Farna na loňských Andělech

Na loňských předávání cen Anděl byla zpěvačka Ewa Farna (26) ozdobou večera, a to i přesto, že byla v pokročilém stádiu těhotenství. Zpěvačka do poslední chvíle koncertovala a z blížícího porodu si rozhodně žádnou hlavu nedělala.

Na loňských Andělech způsobila Farna poprask, když začala křičet, že jí praskla voda. Přítomným chvíli trvalo než pochopili, že se jedná o žert. Mirai Navrátil si přes stůl podával ruku s Martou Jandovou. Nechtěně u toho vylil vodu, a to přímo na Ewu Farnou.

Lidé v sálu na okamžik zkoprněli, protože netušili, co se děje. Ewa Farna vzala vše s humorem a následně lidi okolo uklidnila, že se nic neděje. Po skončení udílení hudebních cen se společně se svým manželem Martinem Chobotem vytratila.

Moderátorka cen Anděl 2020

Letošní hudební ceny Anděl budou předány 31. března, přímý přenos odvysílá Česká televize. Moderátorkou letošního ročníku se stane Ewa Farna, pro kterou to nebude žádná premiéra. Už v roce 2010 moderovala ceny Anděl společně se svým bývalým přítelem Tomášem Klusem (33).

O radostnou zprávu se podělila s fanoušky na sociálních sítích, kteří nemohli zpěvačku vynachválit, jak moc jí to sedm měsíců po porodu sluší. „Je mi ctí, že letos vás i kolegy z branže provedu předáváním cen Anděl. Držte palce, jdu se na to připravovat, ať to stojí za to,“ napsala na instagramu.

Související články

Další články