Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Ceny Anděl 2022 začínají: Dorazila rapperka Sharlota i Shopaholic Nicol. Podívejte se, na jejich módní kreace

Účastnice soutěže Survivor a influencerka Shopaholic Nicol.
Zdroj: eXtra.cz/ Karolína Trávníčková
+ Další 4 fotografie
ocenění

Předávání hudebních Cen Anděl 2022 v pražském Veletržním paláci se koná dnes večer. Na místě už jsou hudebníci včetně rapperky Sharloty, zpěváka Petera Nagy nebo zpěvačky Debbie. Dorazila též účastnice reality show Survivor Shopaholic Nicol. Redakce eXtra.cz nemohla chybět.

Dlouho očekávaný galavečer je tady. Dnes se předají hudební Ceny Anděl 2022. Ten se letos koná ve Veletržním paláci v Praze a ponese se v duchu vzpomínání na zesnulého zpěváka Miroslava Žbirku. Večerem pak bude provázet influencer Martin Mikyska alias Mikýř.

Hudebníci i účastnice Survivoru

Na místo už dorazili hudebníci a další pozvaní z řad českého showbyznysu. V bílých šatech zapózovala raperka Sharlota, po červeném koberci se prošla i zpěvačka Debbie nebo zpěvák Peter Nagy. Ukázala se také účastnice soutěže Survivor Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol.

Nejvíce nominací má dvojnásobná maminka, zpěvačka Ewa Farna, celkem čtyři. Na zkoušku k předávání cen přišla v džínové bundě s nápisem Není mi to Put(i)na. Ta je původně od modelky Lucie Šlégr a každá dívka, která ji na jeden den oblékne, posílá 1 000 korun organizaci Člověk v tísni.

Velká pozornost se soustředí také na kapelu Bandjeez loni zesnulěho Davida Stypky, který má tři nominace stejně jako Vladimír Mišík.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy