Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Cenu za největší retuš tisíciletí získává Ewa Farna: Na téhle fotce ji absolutně nepoznáte!

Poznali byste vůbec Ewu?
Zdroj: instagram
+ Dalších 76 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna (24) opět dokázala, že si umí udělat legraci sama ze sebe. Před nějakou dobou sdílela na sociálních sítích svoji vlastní fotku z roku 2013, na které si ovšem absolutně není podobná. Nějaký hodně „šikovný“ člověk ji vyretušoval tak, že samu sebe téměř nepoznala. Podívejte se a posuďte sami.

Ewa Farna (24) není jenom skvělá zpěvačka, ale holka s nohama na zemi. I když je Ewa velkou hvězdou v Česku i v Polsku, stále si dokáže dělat legraci sama ze sebe, což ostatně dokázala už několikrát.

Tentokrát se jí to ale vyloženě povedlo. Na sociálních sítích sdílela svoji vlastní fotku, která ji skutečně pobavila a chtěla se o ní podělit i s fanoušky. Na snímku je ale na první pohled patrné, že něco nehraje.

Zpěvačka si na něm není vůbec podobná. Fotka pochází z roku 2013 a někomu se opravdu podařilo slavici pořádně vyretušovat, takže ani ona sama sebe pomalu nepoznala. Půvabná Ewa vypadá velmi nepřirozeně a celý snímek působí hodně komicky.

Rozkošná zpěvačka má sice několik kil navíc, ale raději se budeme dívat na originál než na špatně vyretušovanou kopii. Nemyslíte?

Související články

Další články