Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Cenu za nejlepší herečku získala Tereza Ramba: Na pódiu děkovala manželovi i jejich Slunci

Zdroj: Český lev
+ Dalších 7 fotografií
ocenění
Prestižní udílení cen Český lev zná od sobotního večera své vítěze. Cenu za nejlepší herecký výkon získala Tereza Ramba (30) za film Vlastníci. Překvapená Tereza nezapomněla na pódiu poděkovat tvůrcům filmu, lidem kolem celého projektu i své rodině. Promluvila i o synovi, kterému na veřejnosti neřekne jinak než Slunce.

Tereza Ramba (30) si z včerejšího večera odnesla sošku Českého lva. Pro mladou herečku to znamená obrovský úspěch.

Ocenění si přála od patnácti

"Toto ocenění jsem si přála už od patnácti let a až film Vlastníci mi to umožnil zažít," zmínila Tereza v děkovné řeči. Pro stále ještě čerstvou maminku to znamená další životní úspěch, který se dostavil jen pár měsíců po porodu jejího prvního syna. "Chci poděkovat manželovi za trpělivost a našemu Slunci, který mi je skvělým parťákem," nezapomněla ani na syna, jehož jméno Tereza na veřejnosti neříká.

Herečce pogratulovala i herecká hvězda českého filmu Iva Janžurová, která byla s filmem Teroristka rovněž nominována na nejlepší herečku. "Terezka hodně herecky vyrostla, stále se zlepšuje," zmínila na pódiu legendární Janžurka.

Tereza mimo jiné předvedla pár měsíců po porodu i super štíhlou postavu, kterou zvýraznily smetanové šaty antického střihu.

Cenu za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli si odnesla Klára Melíšková také za film Vlastníci.

Související články

Další články