Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Centrum Prahy plné hudby a koktejlů: Kdo dorazil na Mattoni koktejl festival?

Zdroj: Oficiální zdroj
+ Dalších 7 fotografií
Zábava v Praze
Proběhl další ročník Mattoni koktejl festivalu a to opět na Staroměstském náměstí v Praze. V sobotu 8. června centrum hlavního města ožilo a návštěvníci tak mohli zažít jedinečnou atmosféru za doprovodu skvělé hudby a výtečných koktejlů. Akce se nesla ve znamení známých tváří a nechyběla ani přehlídka těch nejlepších nealko drinků.

Na Mattoni koktejl festival se dorazil podívat například bývalý hokejista NHL Patrik Eliáš (43), kterého doprovodila manželka Petra společně s dětmi.

Mistrovství světa v míchání nealko drinků přišel podpořit i olympionik Jiří Prskavec (26), pětibojař David Svoboda (34), nebo legendární boxer Rostislav Osička (62). Dalším sportovcem, který si přišel poslechnout zpěvačku Barboru Polákovou (35) na Mattoni koktej festival, byl olympijský vítěz Roman Šebrle (44) . Slavného vícebojaře doprovodila manželka a všichni se shodli na tom, že se akce vydařila a naprosto jim sedla.

Na Staroměstském náměstí nechyběli ani profesionální tenisté Radek Štěpánek a Nikol Vaidišová (30). Na závěr zazpíval David Koller (58), což bylo třešničkou na dortu tohoto skvělého eventu. Podívejte se do fotogalerie, jak probíhal Mattoni koktejl festival.

Související články

Další články