Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Centrum Chodov vítá prázdniny speciální letní terasou. Slavnostní otvíračku si nenechala ujít ani Iva Kubelková s dcerami

Iva Kubleková s dcerami.
+ Dalších 8 fotografií
Centrum Chodov si pro své zákazníky připravilo letní novinku. Na prázdniny pro ně otevřelo speciální terasu. Její provoz byl slavnostně zahájen v pátek 29. června. Poslední školní den sem přišla oslavit také krásná moderátorka Iva Kubelková se svými dcerami, čtrnáctiletou Natálií a devítiletou Karolínou.

Oslavy otevření letní terasy se na Chodově nesly ve velkém stylu. Pro příchozí byly připravené pochoutky z grilu, ochutnávky vybraných ledových nápojů, zmrzlina z čerstvého ovoce nebo malování na obličej pro děti.

„Slíbila jsem dcerám, že když budou mít pěkné vysvědčení, půjdeme nakupovat a uděláme si den pro sebe. A to se jim podařilo, tak jsme tady,“ popisuje Iva Kubelková (41) s úsměvem. „Máme to tady moc rády, hlavně tu gastronomii. Já totiž dávám přednost spíše cizokrajné kuchyni. Třeba italské nebo thajské jídlo naprosto miluju, ale když se vracím z dovolené, těším se zase na českou kuchyni,“ dodává Kubelková.

Na stravování a úroveň stolování klade Centrum Chodov velký důraz. V loňském roce proto ve svých prostorech otevřelo unikátní koncept s názvem Grand Kitchen, jehož součástí je nově právě i letní terasa. Celé léto si zde návštěvníci mohou odpočinout na stylovém sezení z palet nebo relaxovat v hamakách. Prázdninovou pohodu umocní stánek se speciální zmrzlinou vyráběnou z čerstvého ovoce.

Iva Kubelková i její dcery si otevření nové terasy náramně užívaly. Pochutnávaly si na zmrzlině a plánovaly další aktivity na léto. „Na prázdniny máme hodně plánů. Čeká nás Španělsko, Řecko nebo Slovensko,“ doplnila Kubelková.

Mohlo by vás zajímat

Další články