Oslavy otevření letní terasy se na Chodově nesly ve velkém stylu. Pro příchozí byly připravené pochoutky z grilu, ochutnávky vybraných ledových nápojů, zmrzlina z čerstvého ovoce nebo malování na obličej pro děti.

„Slíbila jsem dcerám, že když budou mít pěkné vysvědčení, půjdeme nakupovat a uděláme si den pro sebe. A to se jim podařilo, tak jsme tady,“ popisuje Iva Kubelková (41) s úsměvem. „Máme to tady moc rády, hlavně tu gastronomii. Já totiž dávám přednost spíše cizokrajné kuchyni. Třeba italské nebo thajské jídlo naprosto miluju, ale když se vracím z dovolené, těším se zase na českou kuchyni,“ dodává Kubelková.

Na stravování a úroveň stolování klade Centrum Chodov velký důraz. V loňském roce proto ve svých prostorech otevřelo unikátní koncept s názvem Grand Kitchen, jehož součástí je nově právě i letní terasa. Celé léto si zde návštěvníci mohou odpočinout na stylovém sezení z palet nebo relaxovat v hamakách. Prázdninovou pohodu umocní stánek se speciální zmrzlinou vyráběnou z čerstvého ovoce.

Iva Kubelková i její dcery si otevření nové terasy náramně užívaly. Pochutnávaly si na zmrzlině a plánovaly další aktivity na léto. „Na prázdniny máme hodně plánů. Čeká nás Španělsko, Řecko nebo Slovensko,“ doplnila Kubelková.