Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Centrum Chodov vítá prázdniny speciální letní terasou. Slavnostní otvíračku si nenechala ujít ani Iva Kubelková s dcerami

Iva Kubleková s dcerami.
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Centrum Chodov si pro své zákazníky připravilo letní novinku. Na prázdniny pro ně otevřelo speciální terasu. Její provoz byl slavnostně zahájen v pátek 29. června. Poslední školní den sem přišla oslavit také krásná moderátorka Iva Kubelková se svými dcerami, čtrnáctiletou Natálií a devítiletou Karolínou.

Oslavy otevření letní terasy se na Chodově nesly ve velkém stylu. Pro příchozí byly připravené pochoutky z grilu, ochutnávky vybraných ledových nápojů, zmrzlina z čerstvého ovoce nebo malování na obličej pro děti.

„Slíbila jsem dcerám, že když budou mít pěkné vysvědčení, půjdeme nakupovat a uděláme si den pro sebe. A to se jim podařilo, tak jsme tady,“ popisuje Iva Kubelková (41) s úsměvem. „Máme to tady moc rády, hlavně tu gastronomii. Já totiž dávám přednost spíše cizokrajné kuchyni. Třeba italské nebo thajské jídlo naprosto miluju, ale když se vracím z dovolené, těším se zase na českou kuchyni,“ dodává Kubelková.

Na stravování a úroveň stolování klade Centrum Chodov velký důraz. V loňském roce proto ve svých prostorech otevřelo unikátní koncept s názvem Grand Kitchen, jehož součástí je nově právě i letní terasa. Celé léto si zde návštěvníci mohou odpočinout na stylovém sezení z palet nebo relaxovat v hamakách. Prázdninovou pohodu umocní stánek se speciální zmrzlinou vyráběnou z čerstvého ovoce.

Iva Kubelková i její dcery si otevření nové terasy náramně užívaly. Pochutnávaly si na zmrzlině a plánovaly další aktivity na léto. „Na prázdniny máme hodně plánů. Čeká nás Španělsko, Řecko nebo Slovensko,“ doplnila Kubelková.

Související články

Další články