Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Čeněk Stýblo z ViralBrothers se stal otcem: Za to jméno vás bude syn nenávidět, píší lidé

Zdroj: foto Čeněk Stýblo / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
porod

Youtuber Čeněk Stýblo (39), který se proslavil zejména jako jeden z dvojice ViralBrothers, se stal otcem. Společně s půvabnou partnerkou Lenkou Kučavíkovou jsou rodiči syna, kterého pojmenovali po nejznámější kryptoměně.

"Vážení přátelé, Bitcoin Salvador Stýblo," uvedl youtuber a influencer Čeněk Stýblo k radostné novince o narození syna. Přidal i poděkování své ženě Lence Kučavíkové.

U příspěvku se objevilo mnoho krásných gratulací, řadu fanoušků ale překvapilo jméno, které jejich syn dostal. "Gratulace, ale to jméno? Chudák miminko, za tohle vás bude nenávidět," napsala jedna ze sledujících. "Gratulace, třeba bude růst jako tvůj bitcoin," píšou další.

Velký fanoušek bitcoinu

Čeněk Stýblo se stal společně s Erikem Meldikem známou dvojicí na Youtube, kde svůj kanál pojmenovali ViralBrothers, s nímž dokázali prorazit i v zahraničí. Zejména je proslavily Debilní kecy a pranky. Postupně si oba tvůrci získali miliony fanoušků, ale také si přišli na krásné peníze.

Svůj první milion Čeněk investoval do nákupu akcií a dnes je velkým fanouškem právě bitcoinu, který dál velmi roste. Časem by prý mohl převálcovat peníze a dokonce plánuje i bitcoinovou směnárnu.


Související články

Další články