Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Čeněk Stýblo tvoří s partnerkou Lenkou pár 11 let: Tohle je maminka syna Bitcoina

Zdroj: Se souhlasem Čeňka Stýbla / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Čeněk Stýblo (39), známý zejména jako jeden z dvojice Viralbrothers, se stal otcem syna, kterého podle svých slov pro eXtra.cz pojmenoval po kryptoměně Bitcoin, která je jeho srdeční záležitostí. Rozkošného syna přivítal na světě společně se svou dlouholetou a krásnou partnerkou Lenkou Kučavíkovou (32), kterou zná bezpečně každý, kdo je fanouškem třeba právě Debilních keců. 

Čeněk Stýblo, vlastním jménem Jiří Mincha, se proslavil již před lety společně s Erikem Meldikem, vlastním jménem Petrem Melicheríkem. Ani jeden z youtuberů ale již není na kanále Viralbrothers tak aktivní jako před lety, kdy tvořili tvůrčí dvojici, a spíše se věnují investování, ale zejména svým rodinám.

Radostnou novinkou, která aktuálně velmi rezonuje, se pochlubil právě Čeněk, který se stal otcem syna Bitcoina Salvadora Stýbla. Miminko mu přivedla na svět půvabná Lenka Kučavíková, se kterou tvoří pár již přes 11 let. Věrní fanoušci Viralbrothers Lenku bezpečně znají, několikrát se totiž objevila právě po boku Čeňka s Erikem nebo v nějakém pranku.

A co svatba?

Ač spolu tvoří pár již přes jedenáct let a nyní se stali rodiči, do svazku manželského se nijak nehrnou. "Jestli někdy, to netuším. Zatím svatba nebude, neplánujeme ji. Dlouho se nic konat nemohlo a termín porodu mám už v září, takže momentálně určitě ne," uvedla Lenka na sociálních sítích ještě před porodem.

V galerii se podívejte na krásnou partnerku Čeňka Stýbla a pyšnou maminku syna Bitcona Salvadora, který se s velkou pravděpodobností jmenuje ve skutečnosti úplně jinak...Související články

Další články