Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Čeněk Stýblo šel s pravdou ven: Prozradil skutečné jméno syna Bitcoina, je zcela běžné

Zdroj: Se souhlasem Čeňka Stýbla
+ Další 3 fotografie
jméno

Youtuber Čeněk Stýblo (39), známý z dvojice the ViralBrothers, se nedávno pochlubil, že se stal tatínkem syna, kterého na svých veřejných sociálních sítích pojmenoval Bitcoin Salvador Stýblo. Mnoho jeho sledujících si myslelo, že tak chlapečka skutečně s partnerkou Lenkou (32) pojmenovali, realita je ovšem zcela jiná. Čeněk, vlastním jménem Jiří Mincha, se na svém osobním profilu svěřil, jaké jméno svému synovi skutečně vybrali. 

"Vážení přátelé, Bitcoin Salvador Stýblo," uvedl Čeněk Stýblo před pár dny k radostné novince o narození syna, kterého přivítal na světě se svou partnerkou Lenkou Kučavíkovou. Mnoho lidí bylo zaskočených, že syn dostal jméno Bitcoin tak, jak o tom mluvil známý youtuber již před jeho narozením. Realita je však zcela jiná, stejně jako i Čeňkovo jméno samotné. Syna pojmenoval se svou partnerkou klasickým jménem. "Vítej, Dominiku," napsal na svých osobních sociálních sítích.

Proč právě přezdívka Bitcoin?

Youtuber Čeněk Stýblo je vlastním jménem Jiří Mincha, stejně jako jeho parťák Petr Melicherík z dvojice ViralBrothers je známý spíše pod přezdívkou Erik Meldik. Přezdívku pro sociální svět se rozhodl dát Čeněk právě i svému synovi ještě před jeho narozením. A proč právě Bitcoin? Protože je to jeho srdeční záležitost.

"Pro mě je Bitcoin srdeční záležitost. Myslím, že Bitcoin změní svět k lepšímu. Proto chci, aby se tak syn jmenoval. Bitcoin je mír," řekl pro eXtra.cz Čeněk, který má velkou zálibu právě v investování, ale také rozjíždí bitcoinovou směnárnu.

"Bitcoin je virální věc, šíří se světem rychleji než naše videa. Já bych rád přispěl k jeho adopci v Česku, a proto i rozjíždím bitcoinovou směnárnu, kde chci lidem u nás zjednodušit nákup za koruny," dodal.
Související články

Další články