Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Čeněk Stýblo o podivném jméně pro syna: Lidé mu závidí, jednou poletí na Měsíc

Na svět přivítali syna, kterého pojmenovali Bitcoin Salvador Stýblo.
Zdroj: foto Čeněk Stýblo
+ Dalších 5 fotografií
syn bitcoin

Čeněk Stýblo (39), známý ze dvojice Viralbrothers, se pochlubil, že se stal otcem syna, kterého dle jeho slov s partnerkou Lenkou Kučavíkovou pojmenovali Bitcoin Salvador Stýblo. Až do poslední chvíle fanoušci nevěřili, že ho tak skutečně pojmenuje, ovšem vypadá to, že rodiče to myslí zcela vážně. O jménu syna, které mnozí kritizují, Čeněk prozradil několik zajímavostí společně s vizí o synově budoucnousti. A jak ho budou oslovovat? "Byte nebo Koni".

"Vážení přátelé, Bitcoin Salvador Stýblo," uvedl Čeněk Stýblo k radostné novince o narození syna, kterého přivítal na světě se svou partnerkou Lenkou Kučavíkovou. Možná ani ti nejvěrnější fanoušci Čeňka a Lenky do poslední chvíle nevěřili, že syna skutečně pojmenují po nejznámější kryptoměně - Bitcoinu, jak hlásali již měsíce před porodem. Zda ale opravdu jde o jeho skutečné jméno a ne pouze o vtip, to vědí jen rodiče a jejich nejbližší.

Bude z něj první Čech, který se dostane na Měsíc

Ještě před narozením chlapečka se Čeněk o volbě jména několikrát vyjádřil, a to obvykle dost dvojsmyslně. "Neřekl bych, jak jedno jméno dokáže vyvolat tolik vášně. Bude to výjimečný chlapec, nikdo se mu smát nebude. V životě bude jednou dole, jednou nahoře. Ale bude to první Čech, který se dostane na Měsíc," uvedl s tím, že mu budou ostatní děti naopak závidět.

"Budou závidět, jak roste. A navíc bude odmala chodit na thaibox. Bude to milionové dítě. Ale jestli se nějaký posměváček najde, třeba když Bitcoin spadne, bude si muset umět zjednat respekt," prozradil Čeněk, podle jehož názoru syna hejty jedině posílí.

Lidé nemohou skousnout, že budeme mít celého Bitcoina

Problémem věčných kritiků, kteří až vulgárně komentují jméno jeho syna Bitcoina Salvadora, podle Čeňka může být i fakt, že jen závidí. "Přesně to si myslím, že to je jen závist. Lidé nemohou skousnout, že budeme mít celého jednoho Bitcoina," prozradil dvojsmyslně i s informací, jak budou syna zdrobněle oslovovat.

"Zvažujeme, že ho budeme oslovovat Bitkoni. A zdrobněle Byte nebo Koni," dodal.Související články

Další články