Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Cena za sex v taxíku? Dejte si pozor, kde to děláte!

Rebecca a Conor před budovou trestního soudu v Dubaji.
Zdroj: profimedia.cz

Máte rádi sex v autě Budete-li zrovna na dovolené v Dubaji, raději si ho odpusťte. V opačném případě byste totiž lehce mohli skončit za mřížemi.

Své o tom ví britská podnikatelka Rebecca Blake a irský svářeč Conor McRedmond. Oba milenci totiž byli odsouzeni k dvouměsíčnímu trestu odnětí svobody jen kvůli tomu, že spolu údajně měli pohlavní styk na zadním sedadle taxíku. Po propuštění z vězení je navíc čeká deportace.

Rebecca a Conor od samého začátku obvinění popírali a označovali ho za vykonstruované. Navzdory tomu se jejich proces vlekl déle než rok a spolykal cca 1 500 000 Kč. "Rozhodnutím soudu jsem zdrcena. Nemůžu se dočkat, až se konečně dostanu domů a začnu zase žít svůj život. Momentálně mám ale největší strach z pobytu ve vězení," uvedla třicetiletá Rebecca, která kvůli této kauze přišla i o dobře placenou práci.

"Jsem zklamaný. Bojovali jsme proti tomu obvinění takovou dobu a zbytečně. Nemůžu se zbavit pocitu, že z nás udělali exemplární příklad," dodal o dva roky mladší Conor. Termín nástupu do výkonu trestu si Rebecca a Conor mohou sami vybrat. V mezičase se však nesmí dostat do žádných problémů se zákonem a pochopitelně mají zakázáno opustit zemi. Jejich poslední šancí na zvrácení nepříznivé situace je udělení milosti.

Podle dostupných informací byl pár odsouzen na základě svědectví taxikáře a přivolaného policisty. Taxikář dokonce prohlásil, že se ho Rebecca později snažila uplatit. "Nabídla mi spoustu peněz a chtěla, abych státnímu zástupci vyprávěl, že se jen líbali," řekl. Conor a Rebecca oproti tomu tvrdí, že k žádnému sexu nedošlo a že se s řidičem taxíku pohádali, neboť je schválně vezl delší cestou.

Související články

Další články