Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

CELÝ ZÁPAS: Štáfek soupeře vypnul jednou ranou. Slovák neunesl českou facku

CELÝ ZÁPAS: Štáfek soupeře vypnul jednou ranou. Slovák neunesl českou facku
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 25 fotografií
video
Slovenský podnikatel Peter Benko si na českého herce Jakuba Štáfka věřil. Zhubl 50 kg a do světa vykřikoval, že Štáfka z ringu vyžene. Jenže mladík, který je známý hlavně jako Matěj Jordán z Ulice, ukázal skvělou taktiku. Nedovolil boj na zemi a pak Benka vypnul českou fackou.

Jakub Štáfek si plní sny. Nejdříve proslul jako Matěj Jordán v nekonečném seriálu Ulice, pak si podmanil fotbalové fanoušky jako primadona Lavi z Vyšehradu.

A pak už přepnul na bojové sporty. Po vítězné premiéře v klasickém boxu dostal nabídku jít do Oktagonu. "Říkal jsem si. Kdy jindy než teď. Nabídka přišla, zhodnotil jsem všechna pro a proti. Táhne mi na třicet, potom se mi už nebude chtít, tak jsem si řekl, že teď je ideální čas se do toho pustit," uvedl Štáfek před zápasem pro web Sport.cz.

Na zem se mu nechtělo

Ihned po zahájení duelu chtěl Peter Benko dostat boj na zem. Věřil, že by pak dokázal Štáfka uškrtit. Rychlý takedown ale nevyšel, Štáfek boj na zemi odmítl. V podstatě první sekundy boje rozhodovaly o úspěchu. Pak už Kuba Štáfek ukázal, že zkušenosti z boxu se mu budou hodit. Několikrát vytancoval ze složité pozice, zapojil nohy a nakonec dal nekrytému soupeři úder, který fanoušci nazvali českou fackou.

Jako orgasmus

"Stálo to za to. Myslím, že jsem nyní zodpovědnější, disciplína z tohoto sportu hrála svoje. Jsem hrozně dojatý, mám v sobě elixír, který si nedovedeš představit," řekl Štáfek do mikrofonu webu isport.cz. Benko po zápase uznal, že soupeř se hlavně lépe pohyboval.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy