Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Celý táta! Malý Ronaldo je fotbalistova věrná kopie a válcuje Instagram!

Jako vejce vejci!
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Jestli se někdo opravdu potatil, tak je to malý Ronaldo! Ten se totiž slavnému otci podobá stále více a navíc věrně kráčí v jeho šlépějích. Fotky s tímhle malým špuntem totálně válcují Instagram!

Cristiano Ronaldo je opravdu kus, to všichni víme. Jeho polonahé fotky se na Instagramu opravdu vyjímají. Pokud je ovšem něco, co je spolehlivě převálcuje, tak jsou to fotky jeho syna! Stačí jedna fotka tohoto caparta a Cristo má 4 miliony lajků! A pokud se vyfotí spolu, ženy a dívky po celém světě si opravdu rvou rodidla!

Navíc je junior svému otci nesmírně podobný. Má sice náhradní matku, která ho Ronaldovi porodila, ovšem vypadá to spíš, jako by si ho Ronaldo naklonoval. Pokud se podíváte na fotbalistovy fotky z dětství, ty to pouze potvrdí. Tenhle šmudla se tedy opravdu nezapře. Cestu ke slávě mu už úspěšně vyšlapává hrdý otec, ovšem to, jak se s ní popere už bude na něm. Zatím to vypadá, že si kluci spíše užívají srandu a společné chvíle. Ronaldo má od nás palec nahoru za to, že je skvělý táta!

Související články

Další články