Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Celý svět volá „pápá“: Zemřel Tinky Winky z Teletubbies, sluníčko se poprvé nesměje, ale pláče!

Představitel Tinkyho Winkyho z Teletubbies zemřel.
Zdroj: BBC
Jindy barvami hrající Teletubbyland se zahalila do černé. Představitel jedné z duhových postaviček ze seriálu pro malé děti Teletubbies zemřel. Simonu Sheltonovi, který čtyři roky vystupoval jako fialový Tinky Winky, bylo teprve 52 let.

Simon Shelton (†52), který v roce 1997 oblékl fialový kostým Tinkyho Winkyho a zůstal v něm dlouhé čtyři roky, minulý týden zemřel. Britská televize BBC, kde se seriál Teletubbies vysílal, oznámila, že naposledy vydechl minulou středu.

Pro Teletubbyland je to velká ztráta. Naprosto zdrcení jsou nenejnom Tinkyho parťáci Dipsy, Laa Laa a Po, ale i sluníčko, které se vždy vznášelo nad jejich paloučkem. Tam nyní panuje smuteční atmosféra a je to snad poprvé, kdy se sluníčko nesměje, ale pláče.

V slzách je taktéž hercova neteř Emily Atack, podle které si „strýce vzali tam nahoru příliš náhle“.

Tinky Winky byl nejkontroverznější postavou z Teletubbies vůbec. Kvůli fialové barvě a velké kabelce, kterou často nosil, se spekulovalo, že je postavička gay. „Neustále se mě ptali, jestli není Tinky Winky gay. Jsou mu ale tři roky, takže to byla směšná otázka,“ vzpomínal Shelton z odstupem doby.

Související články

Další články