Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

CELÝ SVĚT MU LEŽÍ U NOHOU! Policista, který zastřelil teroristu z Berlína, je nejen hrdina, ale i POŘÁDNÝ KRASAVEC

Všichni tleskají italskému policistovi.
+ Dalších 17 fotografií
Stal se hrdinou, aniž by o to vlastně pořádně stál. Ale díky němu si celý svět mohl oddychnout, že zastřelil nejhledanějšího teroristu posledních dní Anise Amriho, který spáchal atentát v Berlíně. Nejenže se stal slavným, ale ještě k tomu po něm začaly šílet ženy napříč kontinenty.

Italskému krasavci Cristianu Moviovi se ze dne na den změnil život. Nejenže jeho fotka obletěla svět, naštěstí je po střelbě s nebezpečným atentátníkem z Tuniska mimo ohrožení života, ale ještě mu začaly psát holky, slečny i paní v létech, že je pro ně hrdinou života.

A nemůže za to jen to, že Anise Amriho zlikvidoval, ale na to, že je to Ital, tak je plavovlasý se světlýma očima. Pobláznil celý svět. Cristian je ale rád, že vyvázl jen s postřeleným ramenem a na Vánoce ho snad pustí domů.

Tento pohledný hřebec byl totiž jeden z policejní hlídky, která načapala osamělého muže s batohem ve tři ráno, tak si ho chtěli prolustrovat. Nejdřív Tunisan jednal v poklidu, ale pak vytáhl zbraň, začal křičet Alláhu akbar a právě Cristiana střelil do ramene. I když se snažil utéct, tak byl nakonec zastřelen.

Mohlo by vás zajímat

Další články