Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Celý Instagram se vysmál Ester Berdychové! "Jsi sexy, ale na lyžích jezdíš jako dement!"

Zdroj: extra
+ Dalších 12 fotografií
Je sexy, má bohatého muže, ale na lyžování je levá jak šavle! Ester Berdychová tentokrát ztratila soudnost a celý Instagram se jí vysmál!

Jeden ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie grandslamu - Australian Open, který se již už tradičně hraje v Melbourne - nebyl pro Tomáše Berdycha zrovna tím nejšťastnějším. Jistě ho tato bilance ale nemusí rozhodně rozčilovat. Jen od začátku letošního roku si tenhle mladý kluk vydělal tenisem skoro 4 miliony korun.

Aby si po nezdaru v Austrálii tenista Tomáš Berdych spravil chuť, vyrazil se svojí ženou Ester do rakouského Kitzbühelu, který je rájem na zemi pro všechny vášnivé lyžaře.

Ester to jako vždy psychicky nevydržela a začala se na sociálních sítích chlubit fotkami z lyžařských radovánek. Nutno podotknout, že jí to v bílém lyžařském kompletu opravdu slušelo a dostalo se jí chvály ze všech stran. Bohužel ale tato mladá dáma ztratila soudnost a přecenila své síly v lyžování.

{{videoembed:https://www.onetv.cz/detail/instagram-se-smeje-lyzarskemu-umeni-berdychovy-manzelky-hlavne-ze-vypada-dobre}}

Manžel Tomáš stál pod mírným svahem s kamerou a na povel začal svou milou točit při sjezdu. To však neměl dělat! Ester absolutně nechápe, jak se správně lyžuje, a o stylu jízdy ani nemluvě! Proto se také dočkala velké kritiky, a to nejen pod svým nepovedeným videem.

“Takovýto způsob sjezdu je horší jak u malých dětí, které se teprve učí lyžovat. Hůlky jsou moc od těla a absolutně ztrácejí funkčnost a význam u takového uchopení. Lyže má Ester rozhozené, váhu nemá na správné lyži, a bohužel v tom, jak se lidově říká, sedí,” hodnotí styl jízdy jeden z bývalých reprezentantů v lyžování ČSR pan Strejček.

Snad si hodnocení odborníka vezme Ester k srdci a poprosí svého manžela, aby jí příště zaplatil kvalitního trenéra.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články