Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Celý den jak leklá ryba? Každý den začněte sexem, úsměvem i oblíbeným songem!

Chcete se ráno cítit plní energie?
Zdroj: archiv
Kdo z nás rád vstává? Asi nikdo, ovšem práce se neptá a budík neúprosně zvoní. Pokud se ráno cítíte bez nálady, energie a celkově podráždění, rozhodně vám život ulehčí tyto rituály. Pokud s nimi začnete den, uvidíte, že se budete cítit plní energie a štěstí.

Co takhle ráno vstát a udělat něco pro to, abychom měli dobrou náladu? My pro vás máme 10 tipů, které vám zaručeně zvednou náladu hned po ránu a vy se budete cítit skvěle. Stačí je jen dodržovat a pozitivní nálada se hned dostaví.

1. Ranní sex.

Možná se do něj budete muset ze začátku nutit, ovšem po pár zkouškách zjistíte, že nic vám nedodá energii víc.

2. Pozdrav slunci nebo jiné protahovací cvičení.

Snažte se vstoupit do nového dne trochu oduševněle a naučte se pár jógových cviků. Když nic, tak minimálně vaše tělo se bude cítit skvěle.

3. Káva a teplá snídaně až do postele.

Pokud nejste schopni nasnídat se v posteli, protože byste tím budili partnera, pokuste se snídat teplé jídlo.

4. Roztažené rolety a sluníčko ve tváři.

Rozhodně si na noc nezatemňujte pokoj, pokud se nechystáte spát tak dlouho, jak si jen přejete. Sluníčko ve tváři bude milým společníkem.

5. Oblíbený song.

Buď si nastavte na tón budíku váš oblíbený song, nebo si ho hned po probuzení pusťte a při čištění zubů nezapomeňte na nějaký ten taneček.

6. Desetiminutové mazlení s dětmi.

Děti jsou pro nás vším, a tak není nic krásnějšího než si ráno užít v jejich společnosti, i kdyby mělo jít jen o pár okamžiků.

7. Krátký telefonát s kamarádkou.

Máte po ránu pocit osamělosti? Není nic lepšího než se domluvit s kamarádkou a každé ráno si s ní velmi krátce a rychle zatelefonovat. Uvidíte, že okamžitě bude po samotě.

8. Ujasnění si plánu dne.

Rozhodně se vám bude žít mnohem líp, když budete vědět, co všechno musíte za den zvládnout a kdy máte chvíli volna.

9. Nachystané nové botky.

Pokud nepatříte k oblíbencům bot, můžete si na ráno nachystat nové tričko nebo spodní prádlo. S novým kouskem to prostě všechno půjde líp. A navíc, není skvělé nemuset ráno vymýšlet, co na sebe?

10. Krátká procházka přírodou.

Pokud nevstáváte zrovna v 5 ráno, můžete si vytvořit příjemní rituál v podobě procházky. Ať už půjdete se psem, nebo sama, šumění lesa na vás jistě zapůsobí.

Související články

Další články