Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Celou Prahu ohromil velký požár: Mohutný dým se valí městem a na místo míří vrtulník

Začíná to vypadat vážně!
V ulici U Továren v Praze byli přivoláni hasiči k mohutnému požáru. Hoří tam totiž obří hala, která je nedaleko Fashion arény. Obrovský dým zachvátil celou Prahu a je vidět ze všech stran. Na místo postupně vyjeli hasiči ze 7 profesionálních stanic, 6 dobrovolných jednotek a chemická služba z Petřin.

Do ulice U Továren byli zavoláni hasiči k obrovskému požáru haly. K požáru došlo kolem jedné hodiny odpolední. Požár se rozmohl natolik, že musely být na místo přivolány posily. Dým je natolik hustý, že jde vidět po celém městě.

„Na místo postupně vyjeli hasiči ze 7 profesionálních stanic, 6 dobrovolných jednotek a chemická služba z Petřin,“ vyjádřili se hasiči města Prahy na svém Twitteru.

„Hala o rozměrech 20×60 metrů je zasažena v plném rozsahu,“ uvedl Martin Kavka na Twitteru. Na místo nehody letí i vrtulník s bambi vakem. „Konstrukce haly hrozí zřícením,“ informují hasiči.

Mohlo by vás zajímat

Další články