Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Čelní srážka aut u Kolína: Čtyři vážně zranění, pro malé dítě letěl vrtulník!

Zdroj: HZS Středočeského kraje
+ Dalších 11 fotografií
nehoda
Na obchvatu Kolína došlo ve středu odpoledne k čelní srážce dvou osobních automobilů. Vážnou nehodu odnesli těžkým zraněním čtyři osoby, z nichž jedna je dítě předškolního věku. To bylo vrtulníkem transportováno do Motola.

K tragické autonehodě došlo po čtvrté hodině odpoledne na silnici I/38 na obchvatu Kolína. Na místo přijeli hasičské jednotky ze dvou měst, několik záchranářských vozů a dokonce i dva vrtulníky.

Při nehodě byli vážně zraněni čtyři lidé. „Dva utrpěli středně těžká zranění a byli převezeni do nemocnice ve Vinohradech. Další dvě osoby byly těžce zraněny – jedno z nich bylo dítě předškolního věku, které bylo letecky přepraveno do Motola. Druhou těžce zraněnou osobu transportoval vrtulník do královéhradecké nemocnice,“ sdělila serveru tn.cz mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

K situaci se vyjádřili i hasiči. „Hasiči poskytovali předlékařskou pomoc, následně asistovali záchranářům, provedli protipožární opatření, zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem a odstranili následky dopravní nehody,“ napsali na Twitteru. Silnici se podařilo zprůjezdnit zhruba po dvou hodinách.

Související články

Další články