Hned od února slibují Pluto v Kozorohu spolu s Jupiterem v Panně příjemné období, kdy nám pomohou překonat životní překážky a splnit si tak mnohá přání. Mnohým také dají možnost leccos přehodnotit a uvědomit si, že některé věci koupit nelze. Událostmi určitě zahýbá také nevyzpytatelný Uran ve znamení Berana. Ten nám dá úžasný pocit, že ideál, za kterým jdeme, může být konečně na dosah ruky. A co víc, Saturn ve znamení Střelce jeho záměry podporuje! S těmito dvěma spojenci se nemusíme bát skoku do neznáma a oživit své nejbláznivější sny!

Nesmíme však ani nyní zapomínat na základní orientační body, které nám vesmír udává – víru a lásku. Pokud dovolíme, aby se z našeho života vytratily, může ve druhé polovině roku dojít ke zvýšenému napětí. V zákulisí totiž stále ještě tahají za provázky Uran s Plutem, jejichž negativní aspekt se na nás lepí již od roku 2013 a hodlá nám zůstat věrný až do jara 2017.

Na konci roku se navíc do hry dostane Jupiter ve znamení Vah a společně s Plutem a Uranem vytvoří na obloze varovný signál, konstelaci zvanou T-kvadratura. Znamená to obtíže v oblasti zákonů či ekonomiky. Zasáhnou nás velké změny v různých oblastech – zdravotní péči, pojišťovnictví, hypotékách, půjčkách, dokonce i na internetu. Plutův a Uranův otisk nalezneme zkrátka všude!

I tyto negativní vibrace ale mají určité poslání. Podrobují nás zkouškám a ženou dopředu. Čím více se vzdálíme žárlivosti, hněvu a pomstychtivosti, tím méně se jich budeme muset obávat. K tomuto užitečnému poselství se připojují také Neptun se Saturnem. Máme se zkrátka pohroužit sami do sebe a poznat, co v nás je. Závisí to všechno už jen na nás a na tom, jak si poradíme s kartami, které nám vesmír rozdal.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz