Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Celeste Buckingham zhubla 16 kg kvůli filmové roli. Prozradila, jak se jí povedlo vypadat takto skvostně

Celeste Buckingham šla do sebe.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Celeste je nádherná a hlavně talentovaná mladá žena. Nedávno ji obsadili do filmu Bajkeři a ona se rozhodla do toho dát všechno! Její role vyžadovala ale i nahotu, kterou Celeste razantně odmítla a místo toho měla tělový neoprén který měl imitovat kůži.

I když je Celeste Buckingham nádherná mladá žena a talentovaná zpěvačka, razantně odmítá svlékat se před kamerami či foťáky. Produkce nového filmu, kde si Celeste zahraje, se jí ale přizpůsobila a její odmítavý postoj chápavě nahradila tělovým neoprénem.

Imitace kůže byla velmi povedená až identická, a tak se zpěvačka rozhodla kvůli tomu zhubnout a dát ze sebe maximum, jelikož se jí na kole nechtělo táhnout nadbytečná kila. Povedlo se jí zhubnout až 16 kilo, a to bez přehnané námahy či dřiny.

Začala točit v lednu, a tak se snažila pročistit si tělo. Nedržela ale nesmyslné diety či hladovky, bylo to mnohem snazší. Pouze si dopřávala kvalitní spánek a nepřecpávala se nezdravým jídlem. Stravovala se zdravě a tady je po několika měsících famózní výsledek. Nejvíce je to vidět v obličeji, že ano?

Související články

Další články