Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Celeste Buckingham slaví 25. narozeniny: Kam se kráska ze SuperStar poděla a co dělá dnes

Celeste Buckingham slaví 25. narozeniny: Kam se kráska ze SuperStar poděla a co dělá dnes
Zdroj: archiv Celeste Buckingham
+ Dalších 11 fotografií
zpěvačka
Celeste Buckingham slaví 25. narozeniny. Slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu a finalistka druhé řady Česko Slovenské SuperStar sice v soutěži skončila na desátém místě, přesto svou kariéru dokázala velmi dobře rozjet. V poslední době o ní ale v Česku moc slyšet není. Kam se poděla a co dělá dnes?

Psal se rok 2011, když lidé na obrazovkách poprvé spatřili talentovanou a tehdy velmi mladičkou Celeste Buckingham (24). Americko-švýcarská kráska svým zpěvem uchvátila nejen porotu, ale i diváky. V soutěži Česko Slovenská SuperStar se dostala až do TOP 10. Ačkoliv nevyhrála a do samotného finále se neprobojovala, dokázala se v hudbě prosadit a kariéru velmi slušně rozjela.

Celeste mezi ostatními účastníky pěvecké soutěže nepochybně vyčnívá. Dokázala totiž prorazit i v zahraničí, a to v pouhých 18 letech, kdy se se svou písní Crushin' My Fairytale umístila v nejprestižnější americké hitparádě Billboard.

Po určitou dobu žila talentovaná zpěvačka v Americe, z té se ale vrátila na Slovensko, kde odmalička vyrůstala. Domov je zkrátka domov. V poslední době o ní ale příliš slyšet není. Poslední videoklip přidala na svůj YouTube kanál před více než 4 měsíci. Co teď vlastně dělá?

Skrývání

Stejně jako nyní spousta lidí, i Celeste Buckingham se kvůli koronaviru schovává doma v Bratislavě. Koncertování a jiné akce nyní nejsou možné, na hudbu ale zpěvačka rozhodně nezanevřela. V poslední době si zkrátka jen užívá čas strávený s rodinou a v přírodě. Podívejte se do galerie na to, jak jí to dnes sluší.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy