Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nechutně nakynutá a povadlá? Rozzuřená Celeste Buckingham se pustila do vizážistky

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Kritika
Slovenské zpěvačky americko-švýcarského původu Celeste Buckinghamové (25) se dotklo vyjádření stylistky, jejíž salon dříve navštěvovala. Dotyčná sdílela vyjádření, které otevřeně kritizovalo ženy, jež nemají „dobré postavy“. Buckinghamová, která něco přibrala poté, co se vypořádávala s problémy s příjmem potravy, její výrok odsoudila.

„Na instagramu, anebo i všeobecně by se měly ukazovat jen ženy, které mají dobré postavy, protože dívat se na nechutně nakynutá a povadlá těla je víc odpudivé než ‚ošmatlané boty‘. Každá, která se chce ukazovat, by měla v první řadě i vypadat, protože je sice fajn jakože to ‚vaše sebevědomí‘, ale ta realita je taková, že je to odpudivé. I plnější žena by měla být pevná, hlavně když se ukazuje v modelech, které mají působit prodejně,“ filozofovala beauty poradkyně a vizážistka Michaela Rujáková.

Celeste Buckingham vrací úder

Celeste Buckinghamová (25) nemohla nechat tento výrok bez povšimnutí. „Tohle mě velmi zklamalo, protože jsem dlouhá léta klientkou této kliniky, hlavně na make-up a vlasový styling. Ale asi tam už nejsem vítaná, protože podle tohoto vyjádření by si takové holky, jako jsem já, neměly dávat fotky na Instagram. Asi bych se ani neměla veřejně ukazovat, protože nemám pevné tělo a prezentuji se přirozeně sebevědomá,“ uvedla zpěvačka, která dodala, že offline i online svět je pro každého.

„A ženy, ať už v realitě, nebo na sociálních sítích, bychom měly být hlavně láskyplné a podporovat se navzájem. Krása není jen o vzhledu. Skutečná krása se vždy ukáže tím, jak se člověk chová a jaký je zevnitř,“ napsala Buckingham, s níž nadšeně souhlasila například i herečka Eva Decastelo (42).

Rujáková se posléze začala hájit, že ji lidi nepochopili.. „Co se týče statusu, řešila jsem v něm postavu, je jedno jakou, jestli štíhlou, či plnější. I plnější žena může být pevná a za tím si stojím… Mně osobně to přijde pěkné a sexy," uvedla.

Problémy s anorexií a dysmorfofobií

Buckingham si vzala názor stylistky osobně pravděpodobně i z toho důvodu, že po vyléčené mentální anorexii nyní trpí dysmorfofobií, tedy, že je přesvědčená o své nedokonalosti a ošklivosti. Fanoušci i kolegové přitom její vzhled velmi chválí. Své fyzické i psychické zdraví si nyní zpěvačka snaží zlepšit na Madeiře, kde si nedávno koupila dům.

Psal se rok 2011, když lidé na obrazovkách poprvé spatřili talentovanou a tehdy velmi mladičkou Celeste Buckingham. Americko-švýcarská kráska svým zpěvem uchvátila nejen porotu, ale i diváky. V soutěži Česko Slovenská SuperStar se dostala až do TOP 10.

Související články

Další články