Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Celeste Buckingham s kyprými tvary nás baví: Ukázala i potetovaná záda

Celeste je kočka i s kily navíc.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Holka krev a mlíko
Slovenská zpěvačka Celeste Buckingham (23) si nyní užívá lásku k podnikateli Aleši Mlátilíkovi. Moc jí to prospívá, zdá se být v naprosté pohodě, což se i podepsalo na její váze. Dietářka Celeste je teď holka krev a mlíko, přibrala deset kilo, ale i přesto jí to sluší.

Zpěvačka Celeste Buckingham (23) je výborná umělkyně, ale také věčně bojuje s váhou. I když přibrala deset kilo, na nových fotkách, které sdílela na svém instagramovém profilu, jí to moc sluší. Znovu se potvrzuje fakt, že je-li člověk spokojený a vyrovnaný, vyzařuje krásu a sex-appeal i navenek.

Sama Celeste o sobě tvrdí, že ač přibrala, nikdy si nepřipadala víc sexy. Sebevědomí ji bezpochyby dodává i její nová láska - o osmnáct let starší podnikatel Aleš Mlátilík

Na nejnovějších fotkách ukázala svá potetovaná záda a fotku okomentovala inspirativními slovy: “Viem že mám veľa tetovania. Tak som to chcela už od svojich 16tých 💉 Niektorým sa pačia, niektorým zas nie. Každopádne, každá má pre mňa nejaký hlboký význam. Či sa to týka nejakého konkretného človeka, či nejaké životné obdobie, má to pre mňa zmysel. Hovorí sa na to 'Dala by si nálepku na Ferrari?' A ja vždy na to mám len túto odpoveď: 'Moje ťelo je chrám a nie je každý chram vyzdobený?' 🤷🏻‍♀️ Takže idem pokračovať vo vyzdobení.”

Souhlasíme s Celeste, že opravdu nevypadala předtím nikdy víc sexy!

Související články

Další články