Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Celeste Buckingham pěkně nakynula! Neuvěříte, jak se změnila od dob SuperStar

Celeste Buckingham pěkně nakynula! Neuvěříte, jak se změnila od dob SuperStar
Zdroj: Profimedia.cz
Širší stehýnka, plnější dekolt a pěkně naducané tvářičky. Zpěvačka Celeste Buckingham se pěkně zaobluje. Ale nevypadá, že by si tím dělala vrásky. Na první pohled je ale vidět ten markantní rozdíl čtyř let od doby, kdy zářila v SuperStar.

Mladá naděje česko-slovenské hudební scény Celeste Buckingham (20) kariérně stoupá stále výše, ale zdá se, že to není jediné, co nabírá na obrátkchá. Určitě i ručička na váze roste výš a výš a možná se jen tak nezastaví.

Celeste svou postavu neřeší přesně jako její kolegyně Ewa Farna (22). Ale snad to nenechá zajít tak daleko, jako se to stalo polské zpěvačce. To by byla škoda, kdyby měla takový zadek

Ale na druhou stranu je za co chytnout, což si musí pochvalovat Celestin přítel Matěj Vávra Fakt konečně vypadá jako pořádná ženská. V době SuperStar před čtyřmi lety vypadala jako nedovyvinutý kluk, teď je pěkně zaoblená. Láska prostě prochází žaludkem.

A my jsme za to rozhodně rádi. Kdo by se chtěl koukat na vychrtlinu, které chrastí kosti a sotva se udrží na nohou Trend koster posetý kůží je naštěstí dávno pryč, chceme se dívat na zdravé ženské ladných tvarů.

Související články

Další články