Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Celeste Buckingham láska se starším mužem svědčí a prochází žaludkem: Nabrala už 10 kilo!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 22 fotografií
zamilovaní
Celeste Buckingham (23) opět prožívá radostné období ve svém životě. Je až po uši zamilovaná do podnikatele Aleše Mlátilíka (41). Zpěvačka se proslavila hlavně díky pěvecké show SuperStar. Jako jedna z mála se dokázala udržet na výsluní i po konci soutěže. Na Celeste je vidět, že je spokojená. Kráska totiž přibrala pěkných deset kilo a je z ní rozkošná kulička!

Celeste Buckingham (23) je kus pořádné ženské. Zpěvačka se netají tím, že má problémy s váhou. Jednou je vyzáblá téměř na kost a podruhé je zase ženská krev a mléko. V současné době platí ta druhá varianta.

Pohledná brunetka přibrala deset kilo, ale nechala se slyšet, že si nikdy nepřidala více sexy. „Vím, že moje postava na těchto fotkách je větší (jako většina jsem prožrala Vánoce) a takto vám chci ušetřit čas komenty na mojí postavu. V životě jsem se necítila víc sexy a pohodlně, takže mír,“ napsala na sociální síť slovenská zpěvačka.

Na Celeste je poznat, že je nadmíru spokojená. Před časem na sociálních sítích zveřejnila svoji lásku. Jedná se o českého podnikatele Aleše Mlátilíka, který je o osmnáct let starší. A u holek to bývá přesně takhle.

Když jsou spokojené, tak neřeší své proporce a jednoduše si užívají. Celeste rozhodně nevypadá jako nějaká otylá bába. Její kulatější křivky jí neskutečně seknou. Nemyslíte?

Související články

Další články