Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Celeste Buckingham čelí nechutné kritice lidí: Jsi těhotná nebo tlustá?

+ Dalších 16 fotografií
hlupáci v akci
Talentovaná zpěvačka Celeste Buckingham (23) čelí nechutné kritice z řad komentujících na sociálních sítích. Ti se totiž mnohdy velmi netaktně pouštějí do sympatické Celeste. Co lidem tak hrozně leží v žaludku?

Pohledná Celeste Buckingham (23) se chtěla s fanoušky podělit o fotku z dovolené, ale to nejspíše vůbec netušila, co jeden takový snímek dokáže rozpoutat. Pod fotkou v plavkách se strhla ohromná diskuze, kdy se lidé někdy až nevhodně vyjadřovali směrem k postavě Celeste.

V komentářích se začaly množit dotazy, zda je zpěvačka těhotná, nebo jenom tlustá. Celeste okamžitě popřela spekulace o možném těhotenství a hloupými komentáři se nenechala vyvést z míry. Zpěvačka je v současné době zamilovaná a spokojená, takže není divu, že nevypadá jako chodící vychrtlá nešťastnice.

Její postava je naprosto normální, což si naštěstí myslí i většina fanoušků půvabné Celeste. „Je velmi smutné, že dnešní společnost vnímá ženskou krásu pod padesát kilo. Podle mě tyto ženy vypadají spíš jako nemocné než sexy. Ještěže jsou normální a krásné ženy, alespoň se je na co dívat,“ zastala se Celeste jedna z dívek.

Mohlo by vás zajímat

Další články