Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Celebrity vzpomínají na Met Gala: Postují utajované fotky ze zákulisí, které svět ještě neviděl

Derek Blasberg se pochlubil hvězdným selfíčkem. Miley Cyrus, Emma Roberts, Rita Ora a Cara Delevingne na jedné fotce.
Zdroj: archiv Derek Blasberg
+ Dalších 24 fotografií
Met Gala
V pondělí se měla konat prestižní událost Met Gala, na kterou se každoročně těší ty největší hvězdy showbyznysu. Jenže kvůli koronavirové pandemii se ve světě všechno změnilo a musel být zrušen i večírek, kde se předvádějí celebrity v těch nejhonosnějších róbách. Na sociálních sítích se strhla lavina fotek, jak celebrity na Met Gala vzpomínají. Některé přidaly fotky z předešlých ročníků, jiné zas fanouškům ukázaly, co ještě neviděli, tedy fotky ze zákulisí, když zhasnou světla reflektorů.

Každý rok se během prvního květnového pondělí pořádá prestižní událost Met Gala, kde se schází smetánka světového showbyznysu. Met Gala se nese v duchu honosných a pompézních večerních rób. Celebrity se každoročně předhánějí, která z nich vynese ty nejvíce extravagantní šaty.

Met Gala se letos nekonalo

Koronavirová pandemie zasáhla celý svět a bohužel kvůli ní muselo být zrušené i očekávané Met Gala. Celebrity to samozřejmě rozesmutnělo a řada z nich si na sociálních sítích na jejich oblíbenou událost zavzpomínala. Jak si světové hvězdy připomněly Met Gala?

Holky Robertsovy

Že se letos Met Gala nekoná, zasáhlo například herečku Julii Roberts Na večírek se samozřejmě těšila, a dokonce už měla nachystané i šaty. Vzhledem k tomu, že se v nich na červeném koberci nemohla předvést, rozhodla se obléci si je alespoň na doma. Fanouškům ukázala svou černo-bílou róbu se skleničkou v ruce. "To jsem já a dnes nejdu na Met Gala," napsala Julia a doplnila o hashtagy "zůstaň doma" a "ano, stále musíš zůstat doma". Snímek naleznete ve fotogalerii.

A jak se říká, jablko nepadá daleko od stromu, podobně zareagovala i neteř Julie Emma Roberts. Emma si pro změnu oblékla šaty, ve kterých se ukázala na červeném koberci minulý rok. "V paralelním vesmíru jsme dnes večer na Met Gala," komentovala svou fotku.

Cara Delevingne

Také přenádherná modelka Cara Delevingne si zavzpomínala na její oblíbenou událost, která se letos nekonala. Krom toho, že přidala sekvenci fotek z předešlých ročníků, ukázala, co se jí loni cestou na červený koberec přihodilo. Fanouškům při této příležitosti předvedla, že ačkoli se zdá všechno perfektní, skutečnost může být úplně jiná.

Minulý rok si Cara vzala duhový outfit, který doplnila o extravagantní účes a hůlku. A právě s barevnou hůlkou se jí stala malá nehoda. V hotelu se jí hůlka zlomila, ovšem naštěstí ji zachránil nějaký muž, který modelce zapůjčil lepicí pistoli. Tou si pak hůlku slepovala v autě cestou na Met Gala.

Co dalšího se celebritám přihodilo a jak vzpomínaly na Met Gala, které muselo být zrušeno? Podívejte se do fotogalerie na exkluzivní a dosud neviděné fotky z předešlých ročníků Met Gala.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy