Celebrity ji milují a jsou schopné dát cokoliv za to, aby se mohly pochlubit stylingem od Bary K. Její práce je i jejím hobby a dost se to na konečném výsledku odráží. Žila několik let v Americe, kde se učila od těch nejlepších vizážistů světových celebrit.

Není divu, že její práci obdivují a využívají hlavně české celebrity. Eva Decastelo (38) už dlouhodobě na akce volí copánky a nádherně výrazné oči. Mariana Prachařová si život bez odvážných a barevných culíků neumí ani představit, prozradila nám Bara. Také výrazná postavička na hudební scéně Šarlota Frantinová se zamilovala do culíků a odvážných stylingů.

Není divu, že si slečny tento styl oblíbily, americké líčení a účesy, které hodně připomínají styl Kardashianek a Jenner, jsou prostě žádané. A jelikož je Bara jednou z mála, která dělá tento styl, je na roztrhání. Pokud čekáte závratně vysoké ceny a nesmyslně předražené produkty, jste na omylu! Vše je nastaveno tak, aby si služby mohli dovolit i „obyčejní smrtelníci“.

Nikol Trojanová nafotila nádherné fotografie a stala se tváří tohoto česko-amerického „beauty baru“. Naše redaktorka nedávno také vyzkoušela, jaké je to nechat se hýčkat jako celebrity, a výsledek? Posoudit můžete sami.