Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Celebrity v Česku tajně natočily reality show: Líbila se jim koronavirová situace

Zdroj: archiv Wie is de Mol?
úspěch
Nizozemská veřejnoprávní televize NPO v průběhu loňského léta v Česku tajně natočila reality show s názvem Wie is de Mol? (Kdo je zrádce?). Podle agentury CzechTourism první díl pořadu, v němž účinkují nizozemské celebrity, sledovaly přinejmenším 3 miliony diváků. Štáb si Českou republiku vybral kvůli dobré epidemiologické situaci, která v létě ve státu panovala.

V Nizozemsku populární reality show Wie is de Mol? se zúčastnilo 10 známých osobností, které během natáčení plnily nejrůznější úkoly a měly za úkol zjistit, která z nich se snaží hru tajně sabotovat. Natáčení probíhalo v Česku v létě loňského roku a štáb se podíval na více než 30 míst.

Veřejnoprávní televize NPO vyslala do Česka štáb čítající 50 lidí a natáčení probíhalo za přísných hygienických opatření a také v přísném utajení. "Je to obrovský úspěch a ten nejlepší možný nekomerční způsob propagace České republiky v Nizozemsku," sdělila magazínu Aktuálně Petra Palečková, ředitelka zahraničního zastoupení agentury CzechTourism Benelux.

Agentura si od reality show, která bude v Nizozemsku vysílána v průběhu ledna a února, slibuje zvýšený zájem tamních turistů o návštěvu Česka. "Je to období, kdy se plánují květnové a letní prázdniny. Celková mediální hodnota je nevyčíslitelná. Odhady se pohybují v desítkách milionů eur," dodala Palečková.

Úspěch

Show je v Nizozemsku natolik úspěšná, že má hned několik fanouškovských stránek a komentují ji i youtubeři či influenceři. V prvním dílu se diváci mohli kochat pohledem například na Mikulov, Lednicko-valtický areál či kulturní památku zámek Jaroslavice.

Související články

Další články