Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Celebrity šly do plavek: Vašák nasadil pruhy, Plodková se do Vltavy neodvážila

Divadlo Na zábradlí: Herci zahájili sezonu cachtáním ve Vltavě
Zdroj: Herminapress.
+ Dalších 16 fotografií
vltava

Herci z Divadla Na zábradlí šli do plavek. Přeplavali Vltavu ze Střeleckého ostrova na Smetanovo nábřeží. Zahájili tak 66. sezonu významné pražské scény. Kteří nadšenci při této příležitosti odhodili svršky? To pro vás zachytili fotografové agentury Herminapress. 

Léto je sice téměř pryč, avšak vysoké teploty ještě vybízejí k tomu skočit si někam do vody. To udělali herci z Divadla Na zábradlí, kteří odhodili svršky a přeplavali Vltavu. Zahájili tak 66. sezonu úspěšné scény. Objektivy fotografů agentury Herminapress pro vás zachytily, kdo směle skočil do vody a kdo se neodhodlal a pouze fandil ze břehu.

„Byla to společná iniciativa vedení divadla a herců, zahájit sezonu trochu netradičně a podpořit i otužování,“ řekla dramaturgyně divadla Dora Vicenková, která čekala na plavce spolu s dalšími na náplavce pod Smetanovým nábřežím, pro deník Aktuálně.

Plodková podporovala ze břehu

Některým se sice nepozdávala studená voda, avšak nakonec to zvládli a pouze o pár minut později už vylézali s úsměvem na tváři na druhé straně náplavky. Ikonické modro-bílé pruhované plavky navlékl jako správný sportovec herec Václav Vašák, kterého nižší teplota vody rozhodně neodradila.

Společnost mu dělala například Kateřina Císařovská a další herečtí kolegové a přátelé Divadla Na zábradlí. Našli se i tací, kteří se do vody neodvážili. Ze břehu podporovala herečka Jana Plodková společně s Jiřím Žáčkem. Následovala tisková konference, kde pražská scéna představila, na co se mohou návštěvníci v následující sezoně těšit.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy